KRZYSZTOF FIRKO

Fotografia ślubna - oferta

Opis oferty

Proponuję Wam realizację fotoreportażu z wszystkich najważniejszych wydarzeń w dniu ślubu – przygotowań, uroczystości w kościele (USC) i wesela. Możemy również zaaranżować krótką sesję plenerową oraz wykonać zdjęcia z rodziną lub przyjaciółmi.

W ramach bazowego pakietu otrzymujecie:

  • usługę fotograficzną polegającą na wykonaniu fotoreportażu z dnia ślubu (ok. 12 godzin pracy fotografa)
  • 70 odbitek w formacie 15 x 23 cm w estetycznym opakowaniu
  • galerię zdjęć online
  • pełny materiał zdjęciowy po autorskiej obróbce graficznej na nośniku elektronicznym (pendrive)

Moja praca dla Was zaczyna się 3 godziny przed ceremonią (zwykle około południa), a kończy nie później niż o godzinie pierwszej dnia następnego. Później wykonuję selekcję materiału. Po po wstępnym przygotowaniu zdjęć mogę udostępnić Wam galerię, z której wybierzecie ujęcia do wywołania lub zaprojektowania fotoalbumu.

Gotowy produkt – odbitki lub album, galerię online oraz nośnik z całością reportażu otrzymacie nie później niż 3 miesiące po uroczystości (sesji).

A można więcej?

Oczywiście można, a nawet trzeba 🙂 Gorąco namawiam Was do przedstawienia swoich oczekiwań.

Celowo nie proponuję sztywnych pakietów, które i tak trzeba byłoby modyfikować i indywidualnie dopasowywać. Zamiast tego na bazie powyższej konfiguracji zbudujemy usługę szytą na miarę. Potrzebujecie więcej odbitek, jeden lub kilka fotoalbumów, sesję plenerową w innym dniu – to dla mnie żaden problem. Liczy się wyłącznie Wasza satysfakcja.

Umowa

Zanim nadejdzie ten wyjątkowy dzień musimy dopełnić pewnych formalności. Spokojnie, nie ma tego dużo, za to wszyscy będziemy spokojni o to, że żadne niespodzianki nie zakłócą naszej współpracy.

Przede wszystkim po ustaleniu szczegółów podpiszemy umowę o dzieło, w której zawarte będą wszystkie warunki realizacji usługi.

Sesje plenerowe

Zazwyczaj krótką sesję plenerową staram się zrealizować w dniu ślubu. Na początku wesela, po pierwszym tańcu i toastach jest dobry moment aby „urwać” się na chwilę (około 30 minut) i wykonać piękne zdjęcia. Polecam Wam taką formę sesji ponieważ jesteście w tym dniu perfekcyjnie przygotowani, a Wasze emocje będą na pewno świeże, naturalne i autentyczne.

Jeżeli jednak uznacie, że dłuższa sesja, w innym dniu, być może w jakimś szczególnym miejscu będzie dla Was bardziej odpowiednia, to chętnie podejmę się jej realizacji. Sesja taka zwykle trwa od 1,5 do 2 godzin. W tym czasie będziemy w stanie odwiedzić maksymalnie 3 niezbyt od siebie oddalone lokalizacje (tak na prawdę, im mniej tym lepiej). Cena oddzielnej sesji plenerowej wynosi od 600 zł.

Oprócz sesji ślubnej chciałbym Wam również polecić sesję narzeczeńską. Fotografie wykonane w jej trakcie to nie tylko wspaniała pamiątka ale również pomysł na prezent dla bliskich.

Wynagrodzenie

Przytoczony wyżej bazowy wariant usługi i produktu końcowego oferuję w cenie 2000 zł. Kwota ta może ulec zmianie w zależności od indywidualnych ustaleń. W cenie tej zawarty jest dojazd do 30 km.

Napiszcie na adres krzysiek@firko.pl wiadomość z Waszymi oczekiwaniami i sugestiami, a ja wkrótce odeślę Wam moją wycenę usługi.